Elektrotechnik / projektant - průmyslová automatizace

Nástup od: možný ihned
Pracovní poměr:  na dobu neurčitou
Hledáme spolupracovníky

Náplň práce:

  • Projektování technologických staveb v oboru automatizace a elektro
  • Technická práce – příprava rozpočtů, nabídek, podklad
  • Řízení a realizace staveb ve zpracovatelském průmyslu

Požadavky:

  • SŠ/VŠ s elektrotechnickým zaměřením
  • znalost práce na PC (Word, Excel, e-mail, internet)
  • orientace v problematice Elektro/ASŘTP/MaR
  • samostatnost i týmová spolupráce
  • schopnost práce na dlouhodobých projektech
  • příjemné vystupování, zdvořilý verbální projev
  • odpovědnost a preciznost
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhody uchazeče:

  • praxe v oboru
  • znalost CAE/CAD programů (AutoCAD, EPLAN, apod.)
  • odborná způsobilost v elektrotechnice - osoba znalá pro samostatnou činnost nebo osoba znalá pro řízení činnosti
  • znalost jazyků

Nabízíme:

  • zajímavou práci s nejmodernější technikou
  • dynamicky se rozvíjející kolektiv
  • Rodinné prostředí a stabilní zázemí s dlouholetou tradicí
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody
  • moderní pracovní prostředí
  • výkonnostní prémie
  • zaměstnanecké benefity – 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, důchodové a životní pojištění, odměna při pracovních a osobních výročích, zaměstnanecké půjčky a další

Ostatní:

  • pozice je vhodná i pro absolventy
Kontaktní osoba:   Věra Srbková
Kontaktní doba: 7.00 hod – 15.30 hod.
E-mail: vera.srbkova@elmep.cz
Telefon: 315 617 335

ELMEP s.r.o.
V Růžovém údolí 556
278 01 Kralupy nad Vltavou
Tel.: (+420) 315 617 311
E-mail: elmep@elmep.cz

Provozovna
areál SYNTHOS Kralupy a.s.
278 52 Kralupy nad Vltavou
Tel.: (+420) 315 712 206
E-mail: provozovna@elmep.cz